Batéria MAQUET Servo-I Servo-S pre ventilátor
Katalóg: batéria
Typ produktu: Batéria dobíjania
Minimálne množstvo objednávky: 1 KS
Certifikácia: CE / ISO13485
Cena: Vyjednávanie
Popis
Batéria MAQUET Servo-I Servo-S pre ventilátor
Miesto pôvodu:Čína
Platobné podmienky:100% T / T, Western Union, Paypal
Spôsob dopravy:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po mori
Dodacia lehota:1-3 dni pre vzorku, 7-14 dní pre veľkú objednávku po zaplatení.
Technické údaje:
* Tienenie kábla má silný elektromagnetický šum
* Dĺžka produktu sa dá prispôsobiť
* Model produktu je možné prispôsobiť
* Prispôsobená matrica
* Test napnutia produktu> 15 kg
* Teplota okolia: 0 až 40 ° C (32 až 104 ° F)
* Relatívna vlhkosť: 0% až 80%
* Hyperbarický tlak: 86 kPa - 106 kPa
* Materiály: Vysoko kvalitný kábel plášťa TPU, sivý
Detaily produktu:
| Miesto pôvodu | Guangdong, Čína |
| Názov značky | Modlite sa |
| Kompatibilita | GEMS 622177K 51731 |
| Kompatibilné modely | PRO1000 / PRO1006 / PRO1008 / PRO1009 |
| Certifikácie | CE / ISO |
| Farba | Modrá |
| Veľkosť batérie | 153x90x21mm |
| Materiál | NI-MH |
| Váha | 600g |
| Kapacita | 4 000 mAh |
| Množstvo bunky | 12 buniek |
| Napätie | 12V |
| Typ | Nabíjateľná batéria |
| Balíček | individuálne balenie |
| Záruka | 1 rok |

Populárne Tagy: batéria maquet servo-i servo-s pre ventilátor, výrobcovia, dodávatelia, továreň, lacné, kúpiť
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť











