
Náhradná batéria pre stroj ECG ECG-600G
Kompatibilné: Contec ECG-600G
Platobné podmienky: T / T, Western Union, Paypal
Spôsob prepravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po mori
Lead time: 3-7 pracovných dní
Vzorky sú k dispozícii
Popis
Náhradná batéria pre stroj ECG ECG-600G
Miesto pôvodu:Čína
Značka:Contec
Certifikácia:CE
Kompatibilné:EKG-600G
Minimálny počet objednaných kusov:1ks
Cena:ako bolo diskutované
Dodacia lehota:1-3 pracovné dni
SupplyAbility:600ks / týždeň
Technické špecifikácie:
| Meno Produktu | Lekárska nabíjateľná batéria |
| Miesto pôvodu | Guangdong, Čína |
| Názov značky | Modlite sa |
| Certifikácie | CE / ISO |
| Veľkosť | 83 * 59 * 17,5 mm |
| Nominálna kapacita | 3 800 mAh |
| Váha | 400G |
| Typ | LI-ión |
| Menovité napätie | 7.4V |
| Aplikácia |
Contec ECG600G |
| Množstvo bunky | 2 bunka |
| Farba | zelená |
| Balíček | Individuálne políčko |
Populárne Tagy: contec ecg náhradná batéria stroja ecg-600g, výrobcovia, dodávatelia, továreň, lacné, kúpiť
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







