10.8V 6600mAh batéria Li202S-60A pre VS2 VM4 VM6 VM8 VM3 Suresign VS3 V24E
Kompatibilné: Philips VS2, VM4, VM6, VM8, VM3, Suresign VS3, V24E, VS4
Platobné podmienky: T / T, Western Union, Paypal
Spôsob prepravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po mori
Dodacia lehota: 3-7 pracovných dní
Vzorky sú k dispozícii
Popis
| Meno Produktu | Lekárska nabíjateľná batéria |
| Miesto pôvodu | Guangdong, Čína |
| Názov značky | Modlite sa |
| Certifikácie | CE / ISO |
| Veľkosť | 149 * 90 * 20 mm |
| Nominálna kapacita | 6 600 mAh |
| Váha | 428g |
| Typ | LI-ION |
| Menovité napätie | 10.8v |
| Aplikácia | VS2, VM4, VM6, VM8, VM3, Suresign VS3, V24E, VS4 |
| Farba | čierna |
| Balenie | Individuálne políčko |
Kompatibilita
| philips | VS2, VM4, VM6, VM8, VM3, Suresign VS3, V24E, VS4 |

FAQ
Otázka: Kde je vaša továreň?
Odpoveď: Naša továreň sa nachádza v Shenzhene v Číne.
Otázka: Ste obchodná spoločnosť alebo má vaša spoločnosť vlastnú továreň?
Odpoveď: Máme vlastnú továreň a môžeme tiež robiť výskum výrobkov.
Otázka: Ako robí vaša továreň ohľadne kontroly kvality?
Odpoveď: Kvalita je prioritou. Oddelenie QC so špecialistom na profesionálne zabezpečenie kvality pripisuje kontrole kvality veľký význam od samého začiatku do konca.
Otázka: Aká dlhá je doba dodania?
Odpoveď: Spravidla 1-3 pracovné dni pre skúšobnú objednávku, 3-5 pracovných dní pre bežnú objednávku, 7-14 pracovných dní pre hromadnú objednávku, podľa presného množstva.
Otázka: Aké sú vaše platobné podmienky?
Odpoveď: 100% vopred, T / T, Paypal, Western Union, Money gram.
naše ďalšie položky:
Opakovane použiteľný / jednorazový senzor Spo2
Predlžovací kábel Spo2
Kábel EKG do kufra& leadwire
EKG Cable& Príslušenstvo
EKG elektródy
Vodiče EEG s elektródami
Kábel IBP / Jednorazový prevodník IBP
Vodná pasca
NIBP manžeta / hadica / spoj
Teplotná sonda
Lekárska batéria a O2 článok
TOCO a americký prevodník, fetálny Doppler 13. Pulzný oxymeter
Populárne Tagy: 10.8V 6600mAh Li202S-60A batéria pre VS2 VM4 VM6 VM8 VM3 Suresign VS3 V24E, výrobcovia, dodávatelia, továreň, lacné, kúpiť
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť









