Batéria monitora vitálnych funkcií 1800 mAh LB-02B
Kompatibilné : Biolight AnyYiew A2
Platobné podmienky: T / T, Western Union, Paypal
Spôsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po mori
Dodacia lehota: 3-7 pracovných dní
K dispozícii sú vzorky
Popis
Ak hľadáte vitálne signály monitora batérie 1800mah lb-02b, vitajte, kontaktujte náš závod. Ako jeden z popredných výrobcov a dodávateľov v Číne vám ponúkneme nie najlacnejšiu, ale konkurencieschopnú cenu a vynikajúce služby. Uisťujeme vás, že si môžete kúpiť kvalitné výrobky.
Batéria monitora vitálnych funkcií Biolight 1800mAH LB-02B
Miesto pôvodu:Čína
Názov značky:BioLight
certifikácia:CE
kompatibilný s:LB-02B
Minimálny počet objednaných kusov:1ks
Cena:ako bolo uvedené
Dodacia lehota:1-3 pracovné dni
Dodacia schopnosť:600ks / týždeň
Technické špecifikácie:
| Meno Produktu | Lekárska nabíjateľná batéria |
| Miesto pôvodu | Guangdong, Čína |
| Názov značky | Pray-med |
| Certifikácia | CE / ISO |
| veľkosť | 63 * 42 * 12,06mm |
| Nominálna kapacita | 1800mAh |
| závažia | 42g |
| typ | LI-ION |
| Menovité napätie | 3.7v |
| Počet článkov batérie POČET | 1 bunka |
| prihláška | BiolightAnyYiew A2 |
| farba | čierna |
| balíček | Samostatný box |


Populárne Tagy: monitor životne dôležitých batérií 1800mah lb-02b, výrobcovia, dodávatelia, továrne, lacné, kúpiť
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť









