Kábel Physio Control Medtronic Lifepak EKG, 12 kanálov
Platobné podmienky: T / T, Western Union, Paypal
Spôsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po mori
Dodacia lehota: 3-7 pracovných dní
MOQ: 50 ks
Popis
Kábel Physio Control Medtronic Lifepak EKG, 12 kanálov
Platobné podmienky: T / T, Western Union, Paypal
Spôsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po mori
Dodacia lehota: 3-7 pracovných dní
MOQ: 50 ks
Technické špecifikácie:
| Meno Produktu | Kábel EKG, kábel EKG |
| Miesto pôvodu | Guangdong, Čína |
| Názov značky | Pray-med |
| Číslo modelu | Medtronic, Lifepak |
| Certifikácia | CE / ISO |
| Materiál kábla | TPU bunda |
| Farba kábla | šedá |
| Dĺžka kábla kufra | 2.7m |
| Dĺžka zvodového kábla | 0.9m |
| Konektor distálny | Okrúhly 12-kolíkový kľúč |
| Proximálny konektor | Din 3.0, Banana 4.0, Snap, Clip |
| obal | Jednotlivé balenie |
| Klasifikácia nástrojov | Trieda II |
| vlastnosti | Monitor EKG, EKG stroj |
| závažia | 300g |

Populárne Tagy: fyzio control medtronic lifepak ekg cable 12 kanály, výrobcovia, dodávatelia, továrne, lacné, kúpiť
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť
-

Burdick 10lead kábel EKG, IEC / AHA, banán / klip z ...
-

Bionetový 15-kolíkový kábel AHA / IEC 10, kábel EKG,...
-

Kábel Schiller AHA / IEC 10 olovnatý EKG
-

Kenz 15-kolíkový 10-vodičový EKG kábel s olovenými d...
-

Biocare Cardioline kompatibilný EKG kábel 10 vedie b...
-

Kompatibilný 16-pólový AHA / IEC EKG kábel Kanz




