Philips Kábel EKG a zvodové vodiče so západkou
Spôsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po mori
Dodacia lehota: 3-7 pracovných dní
Vzorka je k dispozícii
Popis
Philips Kábel EKG a zvodové vodiče so západkou
Platobné podmienky: T / T, Western Union, Paypal
Spôsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po mori
Dodacia lehota: 3-7 pracovných dní
Vzorka je k dispozícii
Technické špecifikácie:
| Meno Produktu | Kábel EKG EKG |
| Miesto pôvodu | Guangdong, Čína |
| Názov značky | Pray-med |
| Certifikácia | CE / ISO |
| Materiál kábla | TPU bunda |
| Priemer kábla | 4mm |
| Farba kábla | šedá |
| Konektor distálny | 12 pinov okrúhleho kľúča |
| Proximálny konektor | zaskočí |
| Dĺžka kábla kufra | 2.2 m |
| Dĺžka zvodového kábla | 0.9m/ 1.2m |
| obal | Jednotlivé balenie |
| Klasifikácia nástrojov | Trieda II |
| vlastnosti | Monitor EKG, EKG stroj |
| závažia | 300g |
| záruka | 1 rok |


Populárne Tagy: philips ekg kábel a zvodové vodiče so západkou, výrobcovia, dodávatelia, továrne, lacné, kúpiť
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť
-

Philips Originálny kábel EKG a zvodové vodiče PW TC20
-

Kábel Schiller AHA / IEC 10 olovnatý EKG
-

Kenz 15-kolíkový 10-vodičový EKG kábel s olovenými d...
-

Nihon Kohden kompatibilné káblové zvody EKG 10 zvodov
-

Kompatibilný EKG kábel Biocare s olovenými vodičmi
-

Philips Kompatibilný kábel EKG s zvodovými vodičmi



