Philips kompatibilný 5-zvodový EKG zvodový vodič - M1625A
Kompatibilita: Philips 43100A, 43110A, 43120A, 78352C, 78354A / C, 78354C, 78834A / B / C, 78834C, 862472, 862473, 862474, 862474 C3, 862475, 862478, 862479, 863064, 863065, 863066, 863068, Agilent, Agilent 50XM, séria C, C3, CX50, Envisor, HD15, HeartStart MRx, HeartStart XL, Heartstart, Heartstream, IE33, IntelliVue, IntelliVue MX800, M1001A, M1001B, M1002A, M1002B, M1165A, M1166A, M1167A, M1175A, M1177A, M120512, M20AA, M1205, M12A12, M20A12, M1205, M12A12 Transport, M1276A, M1280A, M1722A, M1722B, M1723A, M1723B, M2, M2475B, M2601A, M3, M3000A, M3001A, M3002A MMS X2, M3535A, M3536A, M3921A A1, M3923A A1, M3925A A3, M39AA, M39AA, M39AA, M39A4A, M39AA, M39A4A, M39AA, M3925AA3, M39AA. , M4735A, M8102A MP2, M8105A MP5, MP 20, MP 30, MP 50, MP 60, MP 70, Merlin, SureSigns VM6, SureSigns VM8, V24, V24E, V26, Viridia, iE33 xMatrix Ultrazvuk CX50, М3046А.
Platobné podmienky: T / T, Western Union, Paypal
Spôsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po mori
Dodacia lehota: 3-7 pracovných dní
MOQ: 50 ks
Popis
Philips kompatibilný 5-zvodový EKG zvodový vodič - M1625A
kompatibilita:Philips 43100A, 43110A, 43120A, 78352C, 78354A / C, 78354C, 78834A / B / C, 78834C, 862472, 862473, 862474, 862474 C3, {{ 13}}, 862478, 862479, 863064, 863065, 863066, 863068, Agilent, Agilent 50XM, C Series, C3, CX50, Envisor, HD15, HeartStart MRx, HeartStart XL, Heartstart, Heartstream, IE33, IntelliVue, IntelliVue MX800, M1001A, M1001B, M1002A, M1002B, M1165A, M1166A, M1167A, M1175A, M1177A, M1205A, M20AA, M20AA, M20AA, M1205A, M20AA, M1205A, M20AA, M1205A, M20AA, M207A, M207A, M1205A, M207A M1276A, M1280A, M1722A, M1722B, M1723A, M1723B, M2, M2475B, M2601A, M3, M3000A, M3001A, M3002A MMS X2, M3535A, M3536A, M3921A A1, M3923A A1, M3925A A1, M39AA, M39AA, M39AA, M39AA, M39AA, M39AA, M39AA, M39AA, M39AA, M39AA, M39AA, M39AA, M39AA, M39AA, M39AA, M39AA, M39AA, M39AA. , M8102A MP2, M8105A MP5, MP 20, MP 30, MP 50, MP 60, MP 70, Merlin, SureSigns VM6, SureSigns VM8, V24, V24E, V26, Viridia, iE33 xMatrix Ultrazvuk CX50, М3046А
Platobné podmienky:T / T, Western Union, Paypal
Spôsob dopravy:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po mori
Dodacia lehota:3-7 pracovných dní
MOQ:50 ks
Technické špecifikácie:
| Meno Produktu | Vodiče EKG |
| Miesto pôvodu | Guangdong, Čína |
| Názov značky | Pray-med |
| Číslo modelu | Philips |
| Certifikácia | CE / ISO |
| Materiál kábla | TPU bunda |
| Priemer kábla | 2,5mm |
| Farba kábla | šedá |
| Konektor distálny | Twin Pin |
| Proximálny konektor | Snap (individuálne) |
| Dĺžka kábla | 0.9m |
| obal | Jednotlivé balenie |
| Klasifikácia nástrojov | Trieda II |
| vlastnosti | Monitor EKG, EKG stroj |
| závažia | 100g |
| záruka | 1 rok |

Populárne Tagy: philips kompatibilné 5 zvodové vodiče EKG - m1625a, výrobcovia, dodávatelia, továrne, lacné, kúpiť
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť









