Kompatibilné zvodové vodiče EKG 6 zvodov
Kompatibilita: Draeger Infinity M300, Infinity M540, MultiMed Plus, MultiMed Plus ALEBO
Platobné podmienky: T / T, Western Union, Paypal
Spôsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po mori
Dodacia lehota: 3-7 pracovných dní
MOQ: 50 ks
Popis
Kompatibilné zvodové vodiče EKG 6 zvodov
kompatibilita:Draeger Infinity M300, Infinity M540, MultiMed Plus, MultiMed Plus ALEBO
Platobné podmienky:T / T, Western Union, Paypal
Spôsob dopravy:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po mori
Dodacia lehota:3-7 pracovných dní
MOQ:50 ks
Technické špecifikácie:
| Meno Produktu | Vodiče EKG |
| Miesto pôvodu | Guangdong, Čína |
| Názov značky | Pray-med |
| Číslo modelu | Draeger |
| Certifikácia | CE / ISO |
| Materiál kábla | TPU bunda |
| Priemer kábla | 2,5mm |
| Farba kábla | šedá |
| Konektor distálny | Din-Style |
| Proximálny konektor | Pinch / Grabber |
| Dĺžka kábla | 1m |
| obal | Jednotlivé balenie |
| Klasifikácia nástrojov | Trieda II |
| vlastnosti | Monitor EKG, EKG stroj |
| závažia | 100g |
| záruka | 1 rok |

Populárne Tagy: Zásuvkové kompatibilné vodiče EKG 6 vodičov, výrobcovia, dodávatelia, továrne, lacné, kúpiť
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť









