
Drager Air Shields opakovane použiteľná teplotná sonda
Katalóg: Teplota
Typ produktu: Opakovane použiteľná teplotná sonda
Minimálne množstvo objednávky: 1 KS
Certifikácia: CE / ISO13485
Cena: Vyjednávanie
Popis
Drager Air Shields opakovane použiteľná teplotná sonda
Miesto pôvodu:Čína
Platobné podmienky:100% T / T, Western Union, Paypal
Spôsob dopravy:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po mori
Dodacia lehota:1-3 dni pre vzorku, 7-14 dní pre veľkú objednávku po zaplatení.
SupplyAbility:600ks / týždeň
Technické údaje:
* Teplota okolia: 0 až 40 ° C (32 až 104 ° F)
* Relatívna vlhkosť: 0% až 80%
* Hyperbarický tlak: 86 kPa - 106 kPa
* Materiály: Vysoko kvalitný kábel plášťa TPU, dĺžka 3 m, sivý
Detaily produktu:
| Meno Produktu | Opakovane použiteľná teplotná sonda |
| Miesto pôvodu | Guangdong, Čína |
| Názov značky | Modlite sa |
| Certifikácie | CE / ISO |
| Farba kábla | Šedá |
| Dĺžka kábla | 3m |
| Materiál kábla | TPU bunda |
| Priemer oloveného kábla | 4 mm |
| Konektor prístroja |
3 kolíky |
| Konektor na konci pacienta | povrch kože |
| Váha | 100G |
| Typ | Teplotná sonda |
| Balenie | 1 kus balenia v PE vrecku a potom vložené do 1 kartónu. |
| Veľkosť jedného balenia | 16X10X1 cm |
Populárne Tagy: vzduchové štíty na opakovane použiteľné teplotné sondy, výrobcovia, dodávatelia, továrne, lacné, kúpiť
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







