
Predlžovací kábel GE Marquette Nellcor OxiSmart Spo2
Kompatibilné pre :GE Marquette Dash 2500, Dash 3000, Dash 4000, Dash 5000, Dash Series, Eagle, PDM modul, Procare B40, SOLAR, Solar 8000, Solar 8000M, TRAM Modular, Tram 451, i/9500, x50SL Series
Platobné podmienky: T / T, Western Union, Paypal
Spôsob prepravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po mori
Dodacia lehota: 3-7 pracovných dní
Vzorky sú k dispozícii
Popis
Predlžovací kábel GE Marquette Nellcor OxiSmart Spo2
Popis produktu: Ext-kábel,8 ft, obdĺžnik 11P>"DB9F, vhodný pre DS-100A S0132B-S a S0010B-S(Need S0026NE-A)
Kompatibilné pre:GE Marquette Dash 2500, Dash 3000, Dash 4000, Dash 5000, Dash Series, Eagle, PDM modul, Procare B40, SOLAR, Solar 8000, Solar 8000M, TRAM Modulárny, Električka 451, i/9500, x50SL series
Spo2 technológia: Modul Nellcor Oximax
Technické špecifikácie:
| Názov produktu | Kábel adaptéra Spo2 |
| Miesto pôvodu | Guangdong, Čína |
| Číslo dielu | Psn0122X (psn0122x) |
| Názov značky | Modlite sa-med |
| Certifikácie | Ce/ISO (CE/ISO) |
| Materiál kábla | Bunda TPU |
| Priemer kábla | 4 mm / 4 mm / 4 mm |
| Farba kábla | Šedá |
| Konektor prístroja | Plochý, 11-kolíkový konektor GE s jedným kľúčom |
| Konektor na strane snímača | Žena DB 9 Pin |
| Dĺžka kábla | 2,4 m/ 8 stôp |
| Balenie | Samostatný balenie s PE taškou |
| Klasifikácia nástrojov | Trieda II |
| Vlastnosti | EKG monitor, EKG stroj |
| Hmotnosť | 100 g (100 g) |
| Záruka | 1 rok |

Populárne Tagy: ge marquette nellcor oxismart spo2 predlžovací kábel, výrobcovia, dodávatelia, továreň, lacné, kúpiť
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť
-

Compatilbe Goldway UT4000A SpO2 adaptérový kábel / p...
-

Kompatibilný Mindray 0010-20-42594 Nellcor 40degree ...
-

Kompatibilný kábel adaptéra Philips M1900B SpO2 / pr...
-

Kompatibilný predlžovací kábel SpO2 od spoločnosti M...
-

Kompatibilná sonda Philips SpO2
-

Sirecust Sirem Siemens Spo2 predlžovací kábel

