
Kritérium Senzorový kábel sondy TPO materiálu SpO2
Kompatibilné: Kritérium
Veľkosti: Prst pre dospelých, klip pre deti, prsteň pre dospelých, mäkký silikón pre deti, mäkký detský silikón, zábal novorodenca (nerozoberateľný), zábal novorodenca (odnímateľný)
Originál: Guangdong, Čína
Značka: pray-med
Popis
Kritérium Senzorový kábel sondy TPO materiálu SpO2
kompatibilita:
| Výrobca | Model |
|---|---|
| CareFusion> Alaris | VitalCheck 4400 511SD |
| Criticare | 503 Spot, 503DX, 503DX-W, 503S, 504DX, 504DX / P, séria 506 (okrem 506LN3), 507EL, 507ELC2, séria 8100, 8100E, 8100EP, mini spot, básnik (602-3A), básnik Plus, učenec, Študent III |
| zažívacie | VitalCheck 4400 511SD |
Technické špecifikácie:
| Farba kábla | Modrá |
|---|---|
| Priemer kábla | 4 mm |
| Materiál kábla | TPU bunda |
| kategórie | SpO2 Sensor |
| Certifikácia | FDA, CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, RoHS kompatibilný |
| Konektor distálny | Kritérium, 90 stupňov, 6-kolíkový konektor, Keyed |
| Proximálny konektor | Klip pre dospelých |
| bezlatexové | Áno |
| Typ balenia | truhlík |
| Jednotka balenia | 1 |
| Veľkosť pacienta | Dospelý (> 40 kg) |
| Technológia SpO2 | Criticare |
| sterilné | žiadny |
| Celková dĺžka kábla | 1 m |
| záruka | 12 mesiacov |
Vlastnosti :
1 Prémiová kvalita, konkurencieschopná cena, dobre vyzerajúce a rýchlo dodávané
2.Materiály konektora a kábla vyhovujú štandardom UL a Rohs
3.Kvalita 100% istota, presné meranie a rýchla reakcia
4.Supiorior flexibilita a trvanlivosť
5.Technologický proces: rezanie, zváranie, formovanie, montáž a testovanie
6.OEM / ODM dostupné, prispôsobiteľné a výkresy sú akceptované
7.Sample Order a Small Order sú akceptované
8. Platobné podmienky: T / T, Paypal, Western Union, Money Gram
9. Spôsoby dodania: DHL, EMS, UPS alebo Fedex
Populárne Tagy: Senzorový kábel pre sondu Criticare TPU SpO2, výrobcovia, dodávatelia, továrne, lacný, kúpiť
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť
-

Nonin Adult Finger Clip SpO2 snímač Tento krátky káb...
-

Criticare / CSI 506DX Opätovne použiteľný prstový sp...
-

Kompatibilný krátky kábel pre senzor BCI 3401/3303/3...
-

Kompatibilný opätovne použiteľný 1269 Masimo LNOP DC...
-

Senzor Novametrix Adult Finger Clip Spo2
-

Senzorový kábel sondy Adaptér sondy Masimo Adult Cli...

