Jednorazový senzor SpO2 Biolight na jednorazové použitie
Katalóg: Senzor Spo2
Typ produktu: Jednorazové biolight senzora spo2
Minimálne množstvo objednávky: 100 KS
Certifikácia: CE / ISO13485
Popis
Ak hľadáte jednorazový senzor spo2 s 9pinovým neonovým jednorazovým senzorom spo2, biolight, kontaktujte našu továreň. Ako jeden z popredných výrobcov a dodávateľov v Číne vám ponúkneme nie najlacnejšiu, ale konkurencieschopnú cenu a vynikajúce služby. Buďte si istí, že si môžete kúpiť naše kvalitné výrobky.
Jednorazový senzor SpO2 Biolight na jednorazové použitie
Popis produktu
| Farba kábla | biely |
|---|---|
| Priemer kábla | 3,2 mm |
| Materiál kábla | PVC bunda |
| Kategória | SpO2 |
| Certifikácie | CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, RoHS kompatibilné |
| Konektor distálny | Mužský 9-pólový konektor D-Sub |
| Konektor Proximal | Novorodenecké lepidlo |
| Bez latexu | Áno |
| Typ balenia | Krabica |
| Jednotka balenia | 24 |
| Veľkosť pacienta | Novorodenci (GG <3 kg)="" alebo="" dospelí="" (gg=""> 40 kg)3> |
| Technológia SpO2 | Digitálne |
| Sterilné | Nie |
| Celková dĺžka kábla | 0,9 m / 2,9 stopy |
| Záruka | 0 mesiacov |
| Váha | 1,8 lb |

Populárne Tagy: Biolight jednorazová sonda spo2 9pin novorodenca jednorazový senzor spo2, výrobcovia, dodávatelia, továreň, lacné, kúpiť
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť
-

Kompatibilný senzor Masa LNCS nepoužiteľný SpO2 pre ...
-

GE TruSignal TS-AF-10, TS-AF-25 Kompatibilné jednora...
-

Kompatibilný senzor NonO 8500 jednorazový SpO2 s lep...
-

Jednorazový snímač sondy SpO2 od spoločnosti Nellcor
-

Kompatibilná sonda na jedno použitie SpO2 Nihon Kohden
-

Jednorazový snímač SpO2 GE Datex Ohmeda TruSat OXY-A...



