Nihon Kohden kompatibilný Direct-Connect SpO2 senzor
Kompatibilita: Modul Nihon Kohden AL-800PA, BSM-1101 Life Scope ES, BSM-2101/2 Life Scope L, BSM-3101 Life Scope LC, BSM-7100/7200 Life Scope 8, BSM-8200/1 Life Scope 12, BSM-8301/2 Life Scope 9, NT3B, OLV-1100A, SM-8800 Life Scope 9, NT3B, OLV-1100A, SM-8800 Life Scope 14
Platobné podmienky: T / T, Western Union, Paypal
Spôsob prepravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po mori
Dodacia lehota: 3-7 pracovných dní
MOQ: 50 ks
Popis
Nihon Kohden kompatibilný Direct-Connect SpO2 senzor
Kompatibility:Modul AL-800PA, BSM-1101 Life Scope ES, BSM-2101/2 Life Scope L, BSM-3101 Life Scope LC, BSM-7100/7200 Life Scope 8, BSM-8200/1 Life Scope 12, BSM-8301/2 Life Scope 9, NT3B, OLV-1100A, SM-8800 Life Scope 9, NT3B, OLV-1100A, SM-8800 Life Scope 14
Platobné podmienky:T / T, Western Union, Paypal
Spôsob prepravy:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po mori
najvyšší čas:3-7 pracovných dní
Čo to do hry je.50 ks
Technické špecifikácie:
| Názov produktu | Spo2 Senzor |
| Miesto pôvodu | Guangdong, Čína |
| Názov značky | Modlite sa-med |
| Číslo modelu | Nihon Kohden |
| Certifikácie | Ce/ISO (CE/ISO) |
| Materiál kábla | Bunda TPU |
| Priemer kábla | 4 mm / 4 mm / 4 mm |
| Farba kábla | Šedá |
| Konektor distálnej | Okrúhly, 10-kolíkový konektor s kľúčom |
| Konektor Proximal | Dospelý Klip |
| Dĺžka kábla | 3m 3m 3m |
| Balenie | Jednotlivé balenie |
| Klasifikácia nástrojov | Trieda II |
| Vlastnosti | EKG monitor, EKG stroj |
| Hmotnosť | 150 g (150 g) |
| Záruka | 1 rok |


Populárne Tagy: nihon Kohden kompatibilný direct-connect spo2 senzor, výrobcovia, dodávatelia, továreň, lacné, kúpiť
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť
-

Biocare PM-900 Round, 6-pin Pediatric Soft SpO2 Sensor
-

Lohmeier Kompatibilná sonda SpO2 pre sondu pre dospe...
-

Bionetový okrúhly 6-kolíkový novorodenecký zábal SpO2
-

Datascope Accutorr 3/4 SAT 8-Pin Neonate Wrap SpO2 S...
-

Nihon Kohden 10-kolíkový veterinárny klip SPO2 Sensor
-

Senzor SPO2 pre dospelých na 7 kolíkov pre dospelých



