
Mindray 512F, originálny klip pre dospelých senzorov Spo2
Platobné podmienky: T / T, Western Union, Paypal
Spôsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po mori
Dodacia lehota: 1-7 pracovných dní
MOQ: 30 ks
Popis
Mindray 512F, originálny snímač spo2, pre dospelých klip
Platobné podmienky: T / T, Western Union, Paypal
Spôsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po mori
Dodacia lehota: 1-7 pracovných dní
MOQ: 30 ks
Technické špecifikácie:
| Meno Produktu | Senzor Spo2 |
| Farba kábla | šedá |
| Dĺžka kábla | 3m |
| Materiál kábla | TPU bunda |
| Priemer kábla | 4mm |
| Klasifikácia nástrojov | Trieda II |
| Konektor prístroja | 5-kolíkový lemo konektor |
| Koncový terminál pre pacienta | dospelý |
| závažia | 120g |
| záruka | 1 rok |

Populárne Tagy: mindray 512f original spo2 senzor pre dospelých klip, výrobcovia, dodávatelia, továrne, lacné, kúpiť
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť
-

Kompatibilný kozub Spacelabs 91369/91370 SpO2 pre se...
-

Senzor priameho pripojenia GE Healthcare SpO2
-

Creative PC-9000C HealForce detský mäkký 5-kolíkový ...
-

Jednorazový snímač SpO2 Oximax Nellcor DB9
-

Hellige Compatible 7-Pin Pediatric Soft SpO2 Sensor
-

Arterma S&W Round 10-pinový detský mäkký senzor SpO2

