
Senzorový kábel sondy GE pre zdravotníctvo opakovane použiteľný
GE Trusignal DB9 Adult Finger Clip opakovane použiteľný snímač SpO2 Originál: Guangdong, Čína Značka: Pray-med OEM / ODM k dispozícii
Popis
Senzorový kábel sondy GE pre zdravotníctvo opakovane použiteľný
| Farba kábla | šedá |
| Priemer kábla | 4 mm |
| Materiál kábla | TPU bunda |
| kategórie | SpO2 |
| Certifikácia | CE, ISO |
| Konektor distálny | 9-kolíkový konektor D-Sub |
| Proximálny konektor | Klip pre dospelých / detský klip pre deti |
| bezlatexové | Áno |
| Typ balenia | sáčok |
| Jednotka balenia | 1 |
| Veľkosť pacienta | Dospelý (> 40 kg) |
| sterilné | žiadny |
| Celková dĺžka kábla | 1m |
| záruka | jeden rok |
| závažia | 100g |
Populárne Tagy: Senzorový kábel sondy GE Healthcare na opätovné použitie, výrobcovia, dodávatelia, továrne, lacný, kúpiť
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť
-

Nonin Pediatric SpO2 senzor Pulzný oxymetr pre 8500/...
-

Nihon Kohden BSM8200 Kompatibilný SpO2 snímač prsta ...
-

GE Marquette (Nellcor) Kompatibilný snímač prstov pr...
-

Lacné Spacelabs Black 7pin kompatibilné 015-0130-00 ...
-

GE Marquette (Masimo) Kompatibilný senzor SpO2 Pulzn...
-

Guoteng 6pin opakovane použiteľný Senzor Spo2

