Senzorový kábel sondy GE Healthcare priamo SpO2
Kompatibilné: GE Healthcare
Veľkosti: Prst pre dospelých, klip pre deti, prsteň pre dospelých, mäkký silikón pre deti, mäkký detský silikón, zábal novorodenca (nerozoberateľný), zábal novorodenca (odnímateľný)
Originál: Guangdong, Čína
Značka: pray-med
Popis
Senzorový kábel sondy GE Healthcare SpO2
kompatibilita:
| Výrobca | Model |
|---|---|
| Bitmos | sat 800, sat 801, sat 805, sat 816, satPuls |
| Datex Ohmeda | Žirafové detské ohrievače, S / 5 |
| GE Healthcare> Corometrics | 128, 250, 250cx, TRAM 450SL |
| GE Healthcare> Critikon> Dinamap | Carescape B650, Carescape B850, Carescape V100, Carescape V100 s technológiou Masimo, Dinamap ProCare s Masimo Pro 1000, Pro 300V2, ProCare 300, ProCare Ausculatory 400, ProSeries V2, V300 |
| GE Healthcare> Marquette | 3000, 4000, 5000, 8000 e Eagle 1000, Dash 2000, Dash 2500, Dash 3000, Dash 4000, Dash 5000, Dash Series, Eagle, PDM modul, Procare B40, SOLAR, SMK SMV, Solar 7000, Solar 8000, Solar 8000M , Solárne série, TRAM modulárne, Tram 451, i / 9500, i / 9500 (Tram 451N5 / 851N5), séria x50SL |
| Invivo | Escort II OPT30 Prism, T8 |
| Masimo | Všetci, Rad-5 |
| Medtronic> Physio Control | Lifepak 11, Lifepak 12, Lifepak 15, Lifepak 20, Lifepak 20E |
| Mennen | Horizon XVu |
| Mindray> Datascope | Accutor V, Accutorr 3, Accutorr Plus, Accutorr V, BeneView T1, BeneView T5, BeneView T8, Beneheart D6, DPM4, DPM6, DPM7, Duo, EPM4, MEC 12, MPM, PM 6000, PM 6800, PM 7000 , PM 8000, PM 9000, Passport 12, Passport 2, Passport 2LT, Passport 8, Passport V, Passport XG, Spectrum, Spectrum OR, Trio, V12, V21, VS 800 |
| Penlon InterMed | všetko |
| Respironics | Alice 5 |
| Welch Allyn | 1500, 45NE0-E1 LX, Propaq CS, Propaq LT, Spot Vital Signs 42MTB-E1, Spot Vital Signs lXi |
| Zoll | Séria E, séria M, séria R |
Technické špecifikácie:
| Farba kábla | šedá |
|---|---|
| Materiál kábla | TPU bunda |
| kategórie | SpO2 |
| Certifikácia | FDA, CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, RoHS kompatibilný |
| Konektor distálny | Plochý, 11-kolíkový, dvojkľúčový konektor GE |
| Proximálny konektor | Dospelý Soft |
| bezlatexové | Áno |
| Typ balenia | sáčok |
| Jednotka balenia | 1 |
| Veľkosť pacienta | Dospelý (> 40 kg) |
| Technológia SpO2 | Masimo |
| sterilné | žiadny |
| Celková dĺžka kábla | 3 m |
| záruka | 12 mesiacov |
| závažia | 150g |
Vlastnosti:
1 Prémiová kvalita, konkurencieschopná cena, dobre vyzerajúce a rýchlo dodávané
2.Materiály konektora a kábla vyhovujú štandardom UL a Rohs
3.Kvalita 100% istota, presné meranie a rýchla reakcia
4.Supiorior flexibilita a trvanlivosť
5.Technologický proces: rezanie, zváranie, formovanie, montáž a testovanie
6.OEM / ODM dostupné, prispôsobiteľné a výkresy sú akceptované
7.Sample Order a Small Order sú akceptované
8. Platobné podmienky: T / T, Paypal, Western Union, Money Gram
9. Spôsoby dodania: DHL, EMS, UPS alebo Fedex
Populárne Tagy: Senzorový kábel sondy GE Healthcare Direct SpO2, výrobcovia, dodávatelia, továrne, lacný, kúpiť
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť
-

Kompatibilný senzor Pulse Oximeter Nellcor Oximax DB...
-

Predám kompatibilný pulzný oxymeter Mindray MEC1000 ...
-

Nákup GE Ohmeda OXY-F4-MC Pulzný oxymetr pre senzor ...
-

Heal Force 5pin opakovane použiteľný Senzor Spo2
-

Kompatibilný senzor Nellcor Oximax 14PIN Spo2 DOC-10
-

Senzor káblov s priamym adaptérom SpO2 pre dospelých...

