Senzorový kábel sondy sondy SpO2 C30 C50
Kompatibilné: Comen C30 C50
Veľkosti: Prst pre dospelých, klip pre deti, prsteň pre dospelých, mäkký silikón pre deti, mäkký detský silikón, zábal novorodenca (nerozoberateľný), zábal novorodenca (odnímateľný)
Originál: Guangdong, Čína
Značka: pray-med
Popis
Senzorový kábel sondy sondy SpO2 C30 C50
Technické špecifikácie:
| Farba kábla | šedá |
|---|---|
| Priemer kábla | 4 mm |
| Materiál kábla | TPU bunda |
| kategórie | SpO2 Sensor |
| Certifikácia | FDA, CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, RoHS kompatibilný |
| Konektor distálny | 12-kolíkový, okrúhly konektor |
| Proximálny konektor | Detský Soft |
| bezlatexové | Áno |
| Typ balenia | sáčok |
| Jednotka balenia | 1 |
| Veľkosť pacienta | Dospelý (> 40 kg) |
| Technológia SpO2 | digitálne |
| sterilné | žiadny |
| Celková dĺžka kábla | 3 m |
| záruka | 12 mesiacov |
| závažia | 150 g |
Vlastnosti :
1 Prémiová kvalita, konkurencieschopná cena, dobre vyzerajúce a rýchlo dodávané
2.Materiály konektora a kábla vyhovujú štandardom UL a Rohs
3.Kvalita 100% istota, presné meranie a rýchla reakcia
4.Supiorior flexibilita a trvanlivosť
5.Technologický proces: rezanie, zváranie, formovanie, montáž a testovanie
6.OEM / ODM dostupné, prispôsobiteľné a výkresy sú akceptované
7.Sample Order a Small Order sú akceptované
8. Platobné podmienky: T / T, Paypal, Western Union, Money Gram
9. Spôsoby dodania: DHL, EMS, UPS alebo Fedex
Populárne Tagy: Snímač káblov sondy Comen Soft SpO2 C30 C50, výrobcovia, dodávatelia, továrne, lacný, kúpiť
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť
-

Kompatibilný senzor Pulse Oximeter Nellcor Oximax DB...
-

Kontron 7138 Adult Finger Clip SpO2 senzor, 12pin
-

Bruker M3 kompatibilný senzor SpO2 pre dospelých
-

Nihon Kohden Round 10pin Adult Spo2 Sensor kompatibi...
-

Senzorový kábel sondy NOON Kolden pre opakované použ...
-

Senzor káblov s priamym adaptérom SpO2 pre dospelých...

