
Náhradná batéria CONTEC Medical ECG-100G
Kompatibilné: Contac ECG-100G
Platobné podmienky: T / T, Western Union, Paypal
Spôsob prepravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po mori
Lead time: 3-7 pracovných dní
Vzorky sú k dispozícii
Popis
Ak hľadáte náhradnú lekársku batériu contec ecg-100g, kontaktujte našu továreň. Ako jeden z popredných výrobcov a dodávateľov v Číne vám ponúkneme nie najlacnejšiu, ale konkurencieschopnú cenu a vynikajúce služby. Buďte si istí, že si môžete kúpiť naše kvalitné výrobky.
Náhradná batéria CONTEC Medical ECG-100G
Miesto pôvodu:Čína
Značka:Contec
Certifikácia:CE
Kompatibilné:EKG-100G
Minimálny počet objednaných kusov:1ks
Cena:ako bolo diskutované
Dodacia lehota:1-3 pracovné dni
SupplyAbility:600ks / týždeň
Technické špecifikácie:
| Meno Produktu | Lekárska nabíjateľná batéria |
| Miesto pôvodu | Guangdong, Čína |
| Názov značky | Modlite sa |
| Certifikácie | CE / ISO |
| Veľkosť | 85,52 * 54,6 * 8,93 mm |
| Nominálna kapacita | 2 500 mAh |
| Váha | 88g |
| Typ | Li-polymér |
| Menovité napätie | 7.4V |
| Aplikácia | Comen CM-1200A |
| Množstvo bunky | 2 bunka |
| Farba | Modrá |
| Balenie | Individuálne políčko |

Populárne Tagy: contec lekárska náhradná batéria ecg-100g, výrobcovia, dodávatelia, továreň, lacné, kúpiť
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







