Senzor kyslíka OOM202-1 O2 článok
Číslo dielu: OOM202-1 O2 cell Klasifikácia prístroja: Trieda II Typ: kyslíkový senzor
Popis
Senzor kyslíka OOM202-1 O2 článok
| Rozsah merania | 0% ... 100% kyslíka (pri atmosférickom tlaku) |
| Nominálna životnosť snímača | ≥ 1 000 000% objemu kyslíka v hodinách |
| Výstup v okolitom vzduchu | 13 mV ... 16 mV |
| Elektrické rozhranie | 3,5 mm mono telefónny konektor |
| Presnosť | spĺňa požiadavky ISO 80601-2-55 |
| Opakovateľnosť | & lt; 1% objemu O2 pri konštantnej teplote a tlaku |
| Chyba linearity | & lt; 3% relatívne |
| Doba odozvy | & lt; 12 s až 90% konečnej hodnoty |
| Nulové ofsetové napätie | & lt; 200 uV v 100% dusíku, aplikovaných počas 5 minút |
| Krížové rušenie | spĺňa požiadavky ISO 80601-2-55 |
| Vplyv vlhkosti | -0,03% rel. na% RH pri 25 ° C |
| Rozsah tlaku | 0,6 bar ... 2 bar (ppO20 ... 1250 mbar O2) |
| Vplyv tlaku | úmerné zmene parciálneho tlaku kyslíka |
| Vplyv mechanického nárazu | & lt; 1% relatívna po páde z 1 m |
| Prevádzková teplota | 0 °C ... +50 °C |
| Teplotná kompenzácia | zabudovaná kompenzácia NTC |
| Vplyv teplotnej kompenzácie (ustálený stav) | medzi +25 ° C a +40 ° C: 3 % relatívna chyba medzi 0 ° C a +50 ° C: 8 % relatívna chyba |
| Prevádzková vlhkosť | 0% ... 99% relatívna vlhkosť nekondenzujúca |
| Dlhodobý drift produkcie | 1% objem kyslíka mesačne typicky< -15%="" relatívne="" počas="" celého=""> |
| Skladovacia teplota | -20 °C ... +50 °C |
| Odporúčané skladovanie | +5 °C … +15 °C |
| Odporúčané zaťaženie | ≥ 10 kOhm |
| Čas zahrievania | & lt; 30 minút, po výmene snímača |
| Váha | približne 28 gramov |

naše ďalšie položky:
1. Opätovne použiteľný / jednorazovýSpo2Sensor2.Spo2extensioncable
3. ECGtrunkcable& leadwire
4. Príslušenstvo EKGCable &
5. ECGelektródy
6.EEGDrátové drôtyslektródami
7. Kabel IBP
8. Vodotesná pasca
9. NIBPcuff
10. Teplotný sonda
11. Teplota sa musí navzájom prepojiť
12. Jednorazový konektor snímača tlaku
13. Medicaloxygensensor a batéria
14. Prevodník TOCOandUS
Populárne Tagy: kyslíkový senzor oom202-1 o2 článok, výrobcovia, dodávatelia, továreň, lacné, kúpiť
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť









