Mindray 7 pinový EKG prívodný vodič AHA 5 vývodov
Kompatibilná značka: Mindray
Katalóg: Holter EKG kábel
Typ produktu: EKG Holterov kábel s káblom
Minimálne množstvo objednávky: 1 KS
Certifikácia: CE / ISO13485
Cena: Vyjednávanie
Popis
Mindray 7kolíkový EKG prívodný vodič AHA 5 vývodov
Miesto pôvodu:Čína
Platobné podmienky:100% T / T, Western Union, Paypal
Spôsob dopravy:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po mori
Dodacia lehota:1-3 dni pre vzorku, 7-14 dní pre veľkú objednávku po zaplatení.
SupplyAbility:600ks / týždeň
Technické údaje:
* Teplota okolia: 0 až 40 ° C (32 až 104 ° F)
* Relatívna vlhkosť: 0% až 80%
* Hyperbarický tlak: 86 kPa - 106 kPa
* Materiály: Vysoko kvalitný kábel plášťa TPU, dĺžka 1,2, sivý; zlatá doska na cvaknutie
Detaily produktu:
| Meno Produktu | Káblový vodiaci kábel EKG Holter |
| Miesto pôvodu | Guangdong, Čína |
| Názov značky | Modlite sa |
| Certifikácie | CE / ISO |
| Farba kábla | sivá |
| Káblové vodiče | 5-olovené |
| Dĺžka kábla | 0.9m |
| Materiál kábla | TPU bunda |
| Priemer oloveného kábla | 2 mm |
| Konektor prístroja | 7 pinov |
| Konektor na konci pacienta | Snap |
| Váha | 100G |
| Typ | Vodiaci kábel EKG |
| Štandardné | AHA |
| Balenie | 1 kus balenia v PE vrecku a potom vložené do 1 kartónu. |
| Veľkosť jedného balenia | 16X10X1 cm |
| Záruka | 12 mesiacov |
O nás:
Sme profesionálny výrobca v pevninskej Číne, máme rôzne značky senzorov spo2, EKG káble a vodiče, EKG káble a vodiče, NIBP manžety, IBP káble, teplotné sondy, Holterove káble a vodiče, lekárske náhradné batérie atď.

Populárne Tagy: mindray 7 pinový ecg olovený drôt aha 5 zvodov, výrobcovia, dodávatelia, továreň, lacné, kúpiť
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť
-

Stabilný kábel kvality Datascope 5lead EKG, IEC, kli...
-

Jednodielny kábel snímača EKG Nihon Kohden
-

Kompatibilný 12-kolíkový kábel snímača EKG Mindray j...
-

Adaptérový kábel EKG na jednodielne EKG zaskočí
-

Kábel adaptéra EKG GE Healthcare 3, svorky elektród
-

Kompatibilné jednorazové zvodové vodiče EKG podľa DIN



