
Vzduchové štíty Draeger kompatibilný kábel EKG 5-LD
Platobné obdobie: T / T, Western Union
Spôsob dopravy: DHL, TNT, UPS, EMS, Fedex, po mori
Dodacia lehota: 1-7 pracovných dní (v závislosti od množstva)
MOQ: 20 ks
Popis
Vzduchové štíty Draeger kompatibilný kábel EKG 5-LD
Kompatibilný model:
(AIR): HRRM-71-1 / 2, Porta-Fib I, II, III, System5 (nový), System6 (Neonatal)"
(ALT): 800 800 Plus, CX ATL ultrazvuk&"CX200, CX400, Apogee, HDI 9/2000 Interspec Cardiology XL GG"; Mark IV, Mark Vii, Ultramark 4/5/7/9"
(BCI): 3101,3404,6100,6200, 9100,9200, poradca, Autocorr"
(COLIN): BP308, BP408, CBM3000
(CSI): 504US, 602-4USP, Poet2, Scholar"
(GMS): Corometrics 556 Critikon 8100T / Dinamap 8700/9700"
(IVY): 101 (pred rokom 1989), 402, 700
(LSI): LS5, 261
(MDE): Escort 100, 101, 102, 200, 300 Prism, 360SL, 450SL, 521A PortaPak 80, PortaPak 90/1000"
(MPC): Lifepak 6 Life Pak 9 , Life Pak 9B VSM-1ESF (bez rezistorov)"
(NELLCOR): N-200/250 C-LOCK N-1000, NPB-3900, NPB-4000
(NK): BSM-8301A / 8302A / 8500A / 8502A OEC-6102A (s / n> 20156) / 7102A / 8108A OEC-6105A (s / n&G; 20226), TEC-7100A, TEC-5200A ( s / n GG> 20421), TEC-7200A / 7300A;
(PACE-TECH): Minipack 300, Minipack 3000/3100, MiniMax4000CL, Vitalmax 800 Plus / 2100/2200/4000/4100, Vitalmax / 4000CL / 4000 Modulárny / 4100CL (PMS): M3921A A1, M3923A A1 M3925AA1, M3927AA3, M3928A3 "M3929AA3 GG" PIONEER
(American Optical): 26125 33167, 5260, 5330, Pulsar 4 GG; PPG
(Datamedix, Becton-Dickinson) Guardian 1001 / N1001
(BURDICK): Medic3 / 4/5 / 4045Defib," 500/600/900 Series
(bez dýchania) série 90300/90400/90600/90700 TEK-208/408/511/512/514/521" PC Bedside, PCMS
(Vitatek): 4045Defib / 208/400 / 500Series"
(Protocol): Propaq100 / 200Series, Atlas Propaq Encore, Propaq CS, Ultra Smart"
(ZOLL): D900, PD1200, PD1400 UT4000A, UT4000A, UT4000Apro, UT6000A, UT4000B, UT4000C, UT4000F, UT6000F, UT4000Fpro, UT4800
Technické špecifikácie:
| Farba kábla | šedá |
| certifikát | CE / ISO |
| Materiál kábla | TPU bunda |
| Kábel | 5 zvodov |
| Dĺžka kábla kufra | 2.7m |
| Dĺžka zvodového kábla | 0.9m |
| Konektor prístroja | Okrúhly 6-kolíkový |
| Koncový konektor pre pacienta | Clip / pinch / grabber |
| Veľkosť pacienta | Dospelý / detský |
| štandardné | IEC |
| závažia | 300g |
| záruka | 1 rok |

Populárne Tagy: kompatibilný vzduchový štít so zásuvkou, kábel EKV 5 ld, výrobcovia, dodávatelia, továrne, lacný, kúpiť
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť
-

GE Marquette (Masimo) Kompatibilný senzor SpO2 Pulzn...
-

Kompatibilný senzor Nellcor Oximax 14PIN Spo2 DOC-10
-

Senzor SpO2 pre 8-kolíkové klipy Goldway UT6000A
-

Masimo 14-pinový detský mäkký senzor SPO2
-

Kompatibilný s 10-kolíkovým novorodeneckým mäkkým se...
-

Mindary Compatible SpO2 Probe Sensor Pediatric Soft

